Максимізуйте продуктивність ваших вуликів!


Монітор медозбору BH-1

Збір та передача параметрів

Пристрій BH-1 спроектований для збирання фізичних параметрів одного вулика, або цілого павільйону в реальному часі та передачі їх на веб-сервер bee.in.ua.

Автономність

Монітор медозбору BH-1 споживає доволі мало електроенергії в економічному режимі. Тому він може довго працювати від внутрішнього аккумулятора без частого підзаряджання. Це надає високу ступінь автономності.

Віддаленість

Зв'язок за допомогою GSM-операторів надає змогу залишати вулик з пристроєм майже у будь-якій точці країни та отримувати відомості про перебіг медозбору з будь-якої точки світу, де є інтернет.


Отримувані параметри

Всередині вулика

Продвинуті ваги для пасіки стануть для Вас найближчим другом та помічником. Приладом BH-1 фіксуються наступні фізичні параметри вулика в реальному часі: вага, температура та вологість повітря, рівень шуму

Зовнішнє повітря

Для віддаленого слідкування за погодними умовами в місці встановлення вулика, передбачено датчик наступних атмосферних параметрів: температури, вологості та тиску

Допоміжні

Для зручності користування пристроєм, він також відправляє на веб-сервер величину напруги живлення, щоб слідкувати за зарядом аккумулятора, а також баланс коштів на SIM-карті та рівень сигналу GSM


Тренд інтенсивності медозбору

Датчик ваги

Пристрій BH-1 періодично зчитує значення з датчика ваги вулика, та відправляє їх в інтернет на сервер bee.in.ua.

Сервер зберігає отримані дані в себе в пам'яті на жорсткому диску.

Відображення ваги

Зайшовши у свій електронний кабінет на нашому сайті, ви в будь-який час зможете спостерігати збережені значення ваги у вигляді тренду

Що видно на тренді ваги

Цей тренд дає можливість в деталях спостерігати за життєвим циклом сім'ї, робити обгрунтовані оперативні висновки щодо правильності вибору розташування вулика. Ця оперативність в результаті захищає господаря від непродуктивних простоїв вулика, а також дає розуміння, коли саме слід наступний раз відвідати розумний вулик (без зайвого турбування сім'ї та витрачання палива на далеку поїздку)


Місце знаходження вулика

Використана технологія

В даному пристрої використовуються можливості технології GPS-A. Вона дозволяє визначати приблизні координати знаходження GSM-пристрою за допомогою вимірювання рівня радіо-сигналу від кількох найближчих GSM-станцій.

Точність визначення

Точність координат за цією технологією не велика. Вона може розходитися з фактичним розташуванням на сотні метрів, та сильно залежить від добросовісності наладчиків GSM-станцій, та інших факторів.

Що це дає

Це дає Вам постійну можливість перевірити на карті в своєму web-кабінеті останнє приблизне розташування пристрою та відповідно вулика.


Тренди допоміжних даних

Допоміжні дані

Усі допоміжні дані, окрім табличного вигляду, також відображаються у вигляді трендів (часових графіків)


Живлення

Внутрішній літій-іонний акумулятор

Всередині корпусу пасічних GSM вагів знаходиться змінний акумулятор годинника реального часу типу CR2032 напругою 3,3В, а також основний літій-іонний акумулятор типу 18650 напругою 4,2В. Від свіжого акумулятора 18650 ваги будуть працювати більше 3-х днів без підзарядки.

Зарядка від сонячної панелі 6 ... 18В

Внутрішній літій-іонний акумулятор необхідно періодично заряджати для безперебійної роботи пристрою BH-01. Для підзарядки підійде сонячна панель потужністю від 2Вт з максимальною напругою 6 ... 18В.

Зарядка від мережі 220В

Також пасічні GSM ваги можна заряджати або постійно живити від блока живлення 5 ... 24В.

Зарядка від кислотного акумулятора 6 ... 12В

GSM ваги також можна заряджати або постійно живити від кислотного акумулятора ємністю від 2А/год та напругою 6 ... 12В.


Управління

На приладі

На корпусі пристрою передбачені наступні кнопки керування: увімкнення живлення від внутрішнього акумулятора, тарування вагів та переключення повного або економічного режимів роботи.

SMS-командами

Також керуючі команди та налаштування можна відправляти у прилад віддалено за допомогою смс. Повний список представлено на сторінці SMS-команди

З веб-кабінету

А також керуючі команди та налаштування можна відправляти у прилад віддалено зі свого веб-кабінету на сайті bee.in.ua.