Максимізуйте продуктивність ваших вуликів!


Монітор медозбору BH-1

Збір та передача параметрів

Пристрій BH-1 спроектований для збирання фізичних параметрів одного вулика, або цілого павільйону в реальному часі та передачі їх на веб-сервер bee.in.ua. Інструкція

Автономність

Монітор медозбору BH-1 споживає доволі мало електроенергії в економічному режимі. Тому він може довго працювати від внутрішнього аккумулятора без частого підзаряджання. Це надає високу ступінь автономності.

Віддаленість

Зв'язок за допомогою GSM-операторів надає змогу залишати вулик з пристроєм майже у будь-якій точці країни та отримувати відомості про перебіг медозбору з будь-якої точки світу, де є інтернет.


Електронні ваги для пасіки

Вагова платформа

Розрахована на вагу до 350кг, виконується з металевої профільної труби 20*40*2мм та 40*40*2мм. Для зручності регулювання вагів по горизонту передбачено регулюючі ніжки.

Типорозміри

Габаритні розміри вагової рами: 440*500*125мм.

Під які вулики підходить?

Ваги підходять для таких типів вуликів: а) Рогатий, б) Рутовський, в) Багатокорпусний, г) Лежак Даданівський, д) Лежак Український, є) та інші.

Під замовлення

Також пропонуємо виготовлення вагової платформи за індивідуальними габаритними розмірами та ваговим навантаженням замовника.

Простий датчик ваги вулика

Полегшений датчик ваги

Датчик ваги на вибір

Ваги BH-1 можна замовити з простим датчиком ваги.

Відмінності від вагової платформи

Покази спрощеного датчика ваги більш схильні до залежності від зміни температури повітря. Також цей датчик складніше встановити і налаштувати за рівнем горизонту.

Максимальна вага

Цей датчик ваги вулика розрахований на вагу до 200 кг.


Отримувані параметри

Всередині вулика

Продвинуті ваги для пасіки стануть для Вас найближчим другом та помічником. Приладом BH-1 фіксуються наступні фізичні параметри вулика в реальному часі: вага, температура та вологість повітря, рівень шуму

Зовнішнє повітря

Для віддаленого слідкування за погодними умовами в місці встановлення вулика, передбачено датчик наступних атмосферних параметрів: температури, вологості та тиску

Допоміжні

Для зручності користування пристроєм, він також відправляє на веб-сервер величину напруги живлення, щоб слідкувати за зарядом аккумулятора, а також баланс коштів на SIM-карті та рівень сигналу GSM


Тренд інтенсивності медозбору

Датчик ваги

Пристрій BH-1 періодично зчитує значення з датчика ваги вулика, та відправляє їх в інтернет на сервер bee.in.ua.

Сервер зберігає отримані дані в себе в пам'яті на жорсткому диску.

Відображення ваги

Зайшовши у свій електронний кабінет на нашому сайті, ви в будь-який час зможете спостерігати збережені значення ваги у вигляді тренду

Що видно на тренді ваги

Цей тренд дає можливість в деталях спостерігати за життєвим циклом сім'ї, робити обгрунтовані оперативні висновки щодо правильності вибору розташування вулика. Ця оперативність в результаті захищає господаря від непродуктивних простоїв вулика, а також дає розуміння, коли саме слід наступний раз відвідати розумний вулик (без зайвого турбування сім'ї та витрачання палива на далеку поїздку)


Місце знаходження вулика

Використана технологія

В даному пристрої використовуються можливості технології GPS-A. Вона дозволяє визначати приблизні координати знаходження GSM-пристрою за допомогою вимірювання рівня радіо-сигналу від кількох найближчих GSM-станцій.

Точність визначення

Точність координат за цією технологією не велика. Вона може розходитися з фактичним розташуванням на сотні метрів, та сильно залежить від добросовісності наладчиків GSM-станцій, та інших факторів.

Що це дає

Це дає Вам постійну можливість перевірити на карті в своєму web-кабінеті останнє приблизне розташування пристрою та відповідно вулика.


Тренди допоміжних даних

Допоміжні дані

Усі допоміжні дані, окрім табличного вигляду, також відображаються у вигляді трендів (часових графіків)


Живлення

Внутрішній літій-іонний акумулятор

Всередині корпусу пасічних GSM вагів знаходиться змінний акумулятор годинника реального часу типу CR2032 напругою 3,3В, а також основний літій-іонний акумулятор типу 18650 напругою 4,2В. Від свіжого акумулятора 18650 ваги будуть працювати більше 10-ти днів без підзарядки.

Зарядка від сонячної панелі 6 ... 18В

Внутрішній літій-іонний акумулятор необхідно періодично заряджати для безперебійної роботи пристрою BH-01. Для підзарядки підійде сонячна панель потужністю від 2Вт з максимальною напругою 6 ... 18В.

Зарядка від мережі 220В

Також пасічні GSM ваги можна заряджати або постійно живити від блока живлення 5 ... 24В.

Зарядка від кислотного акумулятора 6 ... 12В

GSM ваги також можна заряджати або постійно живити від кислотного акумулятора ємністю від 2А/год та напругою 6 ... 12В. Ваги від акумулятора 12В 7А/год автономно працюють цілий місяць в холодний зимовий період без підзарядки.


Управління

На приладі

На корпусі пристрою передбачені наступні кнопки керування: увімкнення живлення від внутрішнього акумулятора, тарування вагів та переключення повного або економічного режимів роботи.

SMS-командами

Також керуючі команди та налаштування можна відправляти у прилад віддалено за допомогою смс. Повний список представлено на сторінці SMS-команди

З веб-кабінету

А також керуючі команди та налаштування можна відправляти у прилад віддалено зі свого веб-кабінету на сайті bee.in.ua.

Користування веб-порталом безкоштовне.